Головна

Розкриття інформації

Про підприємство

Продукція

Контакти


     ПрАТ «ТЕРЕМНО ХЛІБ»  - волинський виробник хлібобулочних та кондитерських виробів, який спеціалізується на виробництві високоякісних продуктів харчування з 1983р.
Історія підприємства налічує 35 років, протягом яких завжди відслідковувались останні тенденції  та запроваджувались новітні технології, що дозволило стати одним з кращих заводів України.
З початку виробництво ТЕРЕМНО розпочиналося з 1 цеху, та працювало там всього 126 працівників. Зараз ж ТЕРЕМНО налічує 4 цехи виробництва: булочний, хлібний, кондитерський та сухарний. На нашому підприємстві працює близько 570 людей, серед яких 35% працюють більше 10 років, та 28 професіоналів з самого початку, понад 30 років.
Виробничі потужності рідної компанії це близько 135 тонн за добу. Більше 70 найменувань продукції. Більшість рецептів розроблено власними спеціалістами. Фахівці ТЕРЕМНО щодня працюють над створенням позитивних вражень зі смаком.
Більше ніж 1400 торгових точок у 3-х областях України (Волинська, Рівненська, Львівська) і ми на цьому не зупиняємось.
Фірмова роздрібна торгівельна мережа налічує більше 50 кіосків та павільйонів на території Волинської та Рівненської областей.
В середині 2013 р. ПрАТ «ТЕРЕМНО ХЛІБ» представив новий корпоративний бренд, який став відображенням розвитку підприємства. Компанія стає більш молодою, динамічною та відкритою. Новий образ бренду «ТЕРЕМНО» характеризується як сучасний, яскравий і теплий. Новим знаком в логотипі стало зображення будиночка, як символа сім’ї, тепла, гостинності та достатку. Але незмінними залишаються головні пріоритети ПАТ «ТЕРЕМНО ХЛІБ»: повага до українських традицій, висока якість продукції, її натуральність, відповідальність перед своїми споживачами та постійне прагнення до вдосконалення.
У 2009 році підприємство сертифіковано на відповідність вимогам ДСТУ ISO 9001-2009 «Система управління якістю», яка функціонує з 2004 року.
Якість продукції ПАТ «ТЕРЕМНО ХЛІБ» гарантується :
1) використанням тільки НАТУРАЛЬНОЇ СИРОВИНИ;
2) для замісу опари використовуються НАТУРАЛЬНІ ЗАКВАСКИ власного виробництва;
3) кожна нова партія продукції ПЕРЕВІРЯЄТЬСЯ У ЛАБОРАТОРІЇ на відповідність якісним показникам;
4) дотриманням ОПАРНОЇ ТЕХНОЛОГІЇ;
5) використанням СУЧАСНОГО ОБЛАДНАННЯ для делікатного оброблення і вакуумного поділу тіста, що дозволяє отримувати м’який хліб без додавання покращувачів;
6) тим, що виробниче обладнання виготовлено з ЕКОЛОГІЧНО ЧИСТОГО МАТЕРІАЛУ;
7) технологія виробництва дозволяє зберігати ПРИЄМНИЙ СМАК та корисні властивості хліба.
8) дотриманням стандартів чистоти та гігієни.
Всі ці технологічні переваги спрямовані на підвищення якості хлібів та хлібобулочних виробів ПАТ «ТЕРЕМНО ХЛІБ». І кожний покупець може в цьому переконатися.
Ми хочемо не лише передати вам нашу любов та тепло через виготовлену продукцію, а й зберегти ці якості в стінах компанії для наших працівників.
Ми працюємо разом і відпочиваємо разом!
Разом відзначаємо свята, та організовуємо свята для діток наших працівників.
Із задоволення вчимось у інших, та щиро ділимось своїм досвідом.
Ми залучаємо молодь.
Для працівників ТЕРЕМНО було створено:
- Тренажерний зал. У який 2 рази на тиждень приходить тренер для проведення безкоштовних занять.
- Навчальний клас. Де можна не тільки у міні-бібліотеці взяти книжки для читання, а й попити кави та подивитись розвиваючі відео. Також 2 рази на тиждень проводяться уроки англійської мови.
- Їдальня – де працівники ТЕРЕМНО можуть бюджетно пообідати.
- Організовуються різноманітні заходи (Змагання з ДРАГОНБОТУ, ігри в настільний теніс, турніри з футболу, забіги в півмарафонах, перегляди фільмів, розважання настільними іграми та багато іншого)
Нам важливо, щоб наші споживачі були задоволені, і продукцією, і підприємством і діяльністю. Адже кожен вкладає свою частинку в рідне ТЕРЕМНО!
Створене з любов’ю ТЕРЕМНО!